Život v rovnováze

O mně

Jmenuji se Zuzana Stuchlíková narozená 4. 2. 1982 ve znamení Vodnáře. Žiji ve Véskách u Uherského Hradiště. Mám maturitu v oboru podnikání.

O esoteriku jsem se začala zajímat asi v 15 letech, kdy se mi dostaly do rukou tarotové karty. Zkoušela jsem je vykládat nejprve sobě a časem i známým. Ze začátku jsem jim moc nevěřila, ale čas ukázal, že nelžou. Parkrát jsem je schovala a nesáhla na ně i dva roky, ale cestu si ke mně vždy našly. I já jsem v nich viděla, co jsem vidět nechtěla, ale tím, že jsem je schovala do krabice pod postel se situace nezměnila a stejně dopadla, tak jak karty ukázaly - možná jsem se málo přičinila o to, aby situace dopadla jinak a nebo, to tak z určitých důvodů dopadnout mělo a nejspíš to bylo pro mé dobro. Ničeho ve svém životě nelituji, jen vím, že bych některé věci dnes řešila nebo udělala jinak. Každý se nejlépe poučíme jedině ze svých vlastních chyb.

Četla jsem knihy o duchovnu a mezilidských vztazích - i já jsem měla problémy a hledala v nich řešení, a taky odpovědi na to, proč ty vztahy jsou tak složité a nejen vztahy.

Trvalo mi dlouho, než jsem dospěla k pochopení a pomohly mi v tom karty, knihy, numerologie, regresní terapie a také lidé se kterými jsem se ve svém životě setkala v pozitivním i negativním smyslu. Nevím vše a spoustu věcí se neustále učím a přehodnocuji, ale vím, že už jsem ušla kus cesty k pochopení a díky tomu dnes dokáži pomáhat i ostatním lidem, což je i můj životní úkol a moje radost. Dnes se cítím mnohem lépe než dřív - mnohem více vyrovnaná a nacházím svůj vnitřní klid, ale byla to dlouhá cesta, přesto se neustále učím  a pracuji sama na sobě.         

Dnes vykládám karty tarotové a mariášové.

Časem jsem začala dělat numerologické rozbory a pak následovala regresní terapie a Shamballa.

Můj celý život mi připadal divný, děly se mi zvláštní věci, na které jsem nenacházela odpovědi. Bylo pro mě nepochopitelné, že jedním narozením to začíná a smrtí vše končí.

Díky esoterice a duchovnu jsem pochopila jak toto vše funguje a našla jsem odpovědi na spousty svých otázek. Najednou mi vše začalo dávat smysl a zjistila jsem, že život není složitý, ale to my si ho složitý děláme a nic se nám neděje náhodou.


 

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons J McSporran  © 2013 Všechna práva vyhrazena.